Noclegi w Górach Świętokrzyskich
Podzamcze 8, 26 - 060 Chęciny, woj. świętokrzyskie
Kliknij "Lubię to!" i otrzymaj 5% zniżki na noclegi.

Turniej tenisa w Podzamczu Chęcińskim

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju tenisa rozgrywanym w wakacje każdego roku na korcie ziemnym w Podzamczu Chęcińskim, koło miasta Chęciny nad rzeką Nidą (okolice Kielc).

Kort tenisowy z mączki ceglanej - kort ziemny
Kort ziemny położony w spokojnej okolicy, nieopodal lasu.

Co nas wyróżnia od innych turniejów?

• Kameralna atmosfera.
  • Uczestnicy turnieju grają w systemie każdy z każdym.
  • Położenie w spokojnej i malowniczej okolicy.
  • Krzesło sędziowskie.
  • Tabliczki do liczenia punktów (gemy i sety).

Kontakt

Jeżeli chcesz zgłosić się to turnieju, skontaktuj się z nami telefonicznie lub napisz i wyślij wiadomość e-mail.

Agropodzamcze - kort tenisowy

Tel. (41) 315 14 71
Tel. kom. 606 876 799

E-mail: agropodzamcze@poczta.onet.pl

Dojazd

Wskazówka: Dojazd z centrum miasta Kielce (17 km) zajmuje samochodem około 20 minut. Zobacz także szczegółowe informacje na temat dojazdu oraz mapę.

Podzamcze jest położone w pobliżu miejscowości: Kielce, Nowiny, Chęciny, Korzecko, Starochęciny, Lipowica, Przymiarki, Tokarnia, Mosty, Bolmin, Radkowice, Wolica, Ostrów, Łukowa, Brzegi, Sobków, Zgórsko, Nowiny, Czerwona Góra, Sitkówka, Małogoszcz, Zajączków, Polichno, Miedzianka, Żerniki, Szewce, Skiby, Zelejowa, Bolechowice, Wola Murowana.

Punktacja obowiązująca podczas turnieju

Aby wygrać mecz należy wygrać dwa sety. Przy wyniku 1:1 w setach rozgrywany jest "super tiebreak" do 10 punktów. Wygrywa pierwszy zawodnik, który zdobędzie 10 punktów, zachowując dwupunktową przewagę. Jeżeli wynik "super tiebreaku" wynosi 9-9, to mecz toczy się do uzyskania przez jednego zawodnika dwupunktowej przewagi, np. 11:9. Zmiana stron podczas "tiebreaku" następuje po każdych 6 rozegranych punktach.